PWCD-C14C15-15A-10F-BLK-E
Unirise USA
Produkt-Nr.:
PWCD-C14C15-15A-10F-BLK-E
Hersteller:
Unirise USA
Beschreibung:
CORD C14 - C15 14AWG BLACK 10FT
Auf Lager : 3196
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
1st Connector IEC 320-C14
Voltage Rating 250V
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector IEC 320-C15
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG