PWCD-C19C20-20A-6.5F-YLW
Unirise USA
Produkt-Nr.:
PWCD-C19C20-20A-6.5F-YLW
Beschreibung:
CORD C19 - C20 12AWG YLW 6.5FT
Auf Lager : 150
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 105°C
1st Connector IEC 320-C20
Voltage Rating 250V
Color Yellow
Current Rating (Amps) 20A
2nd Connector IEC 320-C19
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG