R100X075V1C
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
R100X075V1C
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL ROTATING SELF LAMINATING
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series PanTher™, P1™, Turn-Tell®
Label Size 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)