R432373000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R432373000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Beschreibung:
COUPLER: N 0.5-1GHZ 10DB
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Applications General Purpose
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Package / Case Module
Power - Max 300W
Mfr Radiall USA, Inc.
Coupler Type Standard
Frequency 500MHz ~ 1GHz