R570013000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R570013000
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Paket:
Module
Beschreibung:
IC RF SWITCH SPDT 3GHZ MODULE
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.25dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 3GHz
Circuit SPDT
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series -
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 3GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 75dB (min)
Features -
P1dB -
Package Bulk
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm