R573903300
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R573903300
Beschreibung:
IC RF SWITCH SP3T 2.5GHZ
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Insertion Loss 0.3dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 2.5GHz
Circuit SP3T
Supplier Device Package -
Series RAMSES
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 2.5GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 70dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm