R574F33005
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R574F33005
Beschreibung:
IC RF SWITCH SP10T 22GHZ
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.8dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 22GHz
Circuit SP10T
Supplier Device Package -
Series SPnT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 22GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 55dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm