R577363000
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R577363000
Beschreibung:
IC RF SWITCH DPDT 3GHZ
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.2dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 3GHz
Circuit DPDT
Supplier Device Package -
Series DPDT
Package / Case Module
Voltage - Supply 24V ~ 30V
Test Frequency 3GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 80dB (min)
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm