R591302615
Radiall USA, Inc.
Produkt-Nr.:
R591302615
Hersteller:
Radiall USA, Inc.
Paket:
Module
Beschreibung:
IC RF SWITCH SP6T 6GHZ MODULE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Insertion Loss 0.3dB (max)
IIP3 -
Frequency Range 0Hz ~ 6GHz
Circuit SP6T
Topology -
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series SPnT
Package / Case Module, SMA Connectors
Voltage - Supply 10.2V ~ 13V
Test Frequency 6GHz
Mfr Radiall USA, Inc.
Isolation 70dB (min)
Features -
P1dB -
Package Bulk
RF Type General Purpose
Impedance 50Ohm