RCMA0220001FEA20
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RCMA0220001FEA20
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
Axial
Beschreibung:
SFERNICE FIXED RESISTORS
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.264" L (2.50mm x 6.70mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 20 kOhms
Series RCMA
Power (Watts) 0.125W, 1/8W