RCMS0217R80FHA22
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RCMS0217R80FHA22
SFERNICE FIXED RESISTORS
Auf Lager : 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 17.8 Ohms
Series RCMS02
Power (Watts) 0.5W, 1/2W