RIM-OAC24A
NTE Electronics, Inc
Produkt-Nr.:
RIM-OAC24A
Beschreibung:
AC OUTPUT MODULE 24V
Auf Lager : 14
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series RIM
Type AC Output Module
Color Black
Voltage - Output 280VAC
Mfr NTE Electronics, Inc
Current - Output 50mA
Current - Input 14 mA
Package Bulk
Product Status Active
Voltage - Input 24VDC