RTDW2N-100RF8
Riedon
Produkt-Nr.:
RTDW2N-100RF8
Hersteller:
Riedon
Beschreibung:
SENSOR RTD 100 OHM 1% 6000PPM
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 100°C
Resistance Tolerance ±1%
Termination PC Pins
RTD Material -
Mounting Type Through Hole
Temperature Coefficient 6000ppm/°C
Product Status Active
Resistance @ 0°C 100 Ohms
Series RTDW
Accuracy -
Package / Case Axial
Mfr Riedon
Package Bulk
Current 7 mA