RTO020F22R00JTE3
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RTO020F22R00JTE3
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
TO-220
Beschreibung:
RES 22 OHM 20W 5% TO220
Auf Lager : 268
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.606" (15.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.398" L x 0.177" W (10.10mm x 4.50mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package TO-220
Resistance 22 Ohms
Series RTO 20
Power (Watts) 20W