RV391K07T
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
RV391K07T
Beschreibung:
VARISTOR 390V 1.2KA DISC 7MM
Auf Lager : 4827
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 351 V
Capacitance @ Frequency 130 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 390 V
Varistor Voltage (Max) 429 V
Series RV
Energy 26J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 250 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 320 V