RWM06341002JS09E1
Vishay Sfernice
Produkt-Nr.:
RWM06341002JS09E1
Hersteller:
Vishay Sfernice
Paket:
Axial
Beschreibung:
SFERNICE FIXED RESISTORS
Auf Lager : 244
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.291" Dia x 1.327" L (7.40mm x 33.70mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 10 kOhms
Series RWM
Power (Watts) 8W