S050X075VA1Y
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
S050X075VA1Y
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Auf Lager : 10000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series -
Label Size 0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)