S100X150T1D
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
S100X150T1D
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Benutzer handbuch
Operating Temperature -53°C ~ 135°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)