S100X150YBJ
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
S100X150YBJ
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
LABEL SELF LAMINATING BLU 42/SHT
Auf Lager : 5000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -54°C ~ 107°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)