S100X150YFJ
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
S100X150YFJ
Beschreibung:
LABEL SELF LAMINATING ORG 42/SHT
Auf Lager : 5000
Ext-Preis
  • 2500
Benutzer handbuch
Operating Temperature -54°C ~ 107°C
Series -
Label Size 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)