S100X225VGTY
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
S100X225VGTY
Beschreibung:
LABEL SELF LAMINATING PURPLE
Auf Lager : 10000
Ext-Preis
  • 5000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series -
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)