S470M890MA
NDK America, Inc.
Produkt-Nr.:
S470M890MA
Hersteller:
NDK America, Inc.
Beschreibung:
FREQ SYNTH 470MHZ TO 890MHZ
Benutzer handbuch
Series -
Type Frequency Synthesizer
For Use With/Related Products -
Supplied Contents Board(s)
Mfr NDK America, Inc.
Frequency 470MHz ~ 890MHz