S510M804MD
NDK America, Inc.
Produkt-Nr.:
S510M804MD
Hersteller:
NDK America, Inc.
Beschreibung:
FREQ SYNTH 510MHZ TO 804MHZ
Benutzer handbuch
Series -
Type Frequency Synthesizer
For Use With/Related Products -
Supplied Contents Board(s)
Mfr NDK America, Inc.
Frequency 510MHz ~ 804MHz