SCAP,PBLS-2.0/13.5
Tecate Group
Produkt-Nr.:
SCAP,PBLS-2.0/13.5
Hersteller:
Tecate Group
Beschreibung:
CAP 2F -10% +20% 13.5V UCAP PACK
Auf Lager : 158
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 65°C
Height - Seated (Max) 1.417" (36.00mm)
Tolerance -10%, +20%
Lead Spacing -
Termination Wire Leads with Connector
Voltage - Rated 13.5 V
Mounting Type User Defined
Size / Dimension 2.106" L x 0.453" W (53.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm
Series PBLS
Package / Case Module, Wire Leads
Mfr Tecate Group
Capacitance 2 F