SCM5R5355
Sruite Electronic Technology (US)
Produkt-Nr.:
SCM5R5355
Beschreibung:
CAP 3.5F -20% +80% 5.5V T/H
Auf Lager : 14900
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 1.063" (27.00mm)
Tolerance -20%, +80%
Lead Spacing 0.610" (15.50mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 5.5 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.787" L x 0.394" W (20.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 1kHz
Series SCM
Package / Case Radial, Can
Mfr Sruite Electronic Technology (US)
Capacitance 3.5 F