SE25PSFR-TR0
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
SE25PSFR-TR0
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
EXPAND SLEEVING 1/4" X 200' BLK
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -70°C ~ 125°C
Color Black
Material Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Liquid Protection -
Material Flammability Rating UL VW-1
Product Status Active
Type Attributes Expandable
Series Pan-Wrap™ SE
Type Sleeve
Length 200' (60.96m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 0.250" (6.35mm)
Environment Protection UV Resistant
Mfr Panduit Corp
Diameter - Outside, Non-Expanded -
Abrasion Protection Abrasion Resistant
Diameter - Inside, Expanded 0.375" (9.52mm)
Wall Thickness 0.025" (0.64mm)