SMUA101PET
Ohmite
Produkt-Nr.:
SMUA101PET
Hersteller:
Ohmite
Beschreibung:
TRIMMER 100OHM 0.125W J LEAD TOP
Auf Lager : 417
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.134" x 0.126" Face (3.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Product Status Obsolete
Resistance 100 Ohms
Series SMU
Power (Watts) 0.125W, 1/8W