SMUA102PET
Ohmite
Produkt-Nr.:
SMUA102PET
Beschreibung:
J-HOOK, CROSS-SLOT, TOP ADJUST
Benutzer handbuch
Termination Style J Lead
Tolerance ±20%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Square - 0.134" x 0.126" Face (3.40mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 1 kOhms
Series SMU
Power (Watts) 0.125W, 1/8W