Teledyne LeCroy
Produkt-Nr.:
T3PS36006
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
PWR SPLY 3OUT 0-60V 0-3A SWITCH
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Current Regulation - Load | 0.2% + 3mA |
| Voltage Regulation - Load | 0.01% + 3mV |
| Current - Output | 0 ~ 6A, 0 ~ 3A, 0 ~ 6A, 0 ~ 3A, 0 ~ 3A |
| Accuracy - Voltmeter; Ammeter | - |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Number of Outputs | 3 |
| Voltage Regulation - Line | 0.01% + 3mV |
| Series | - |
| Power (Watts) | 375W |
| Type | Bench (AC to DC) |
| Number of Characters | - |
| Display Type | LCD |
| Voltage - Supply | - |
| Voltage - Output | 0 ~ 30VDC, 0 ~ 60VDC, 0 ~ 30VDC, 0 ~ 60VDC, 0.1 ~ 5VDC |
| Mfr | Teledyne LeCroy |
| Ripple | 5mV rms |
| Features | Switching |
| Package | Box |
| Current Regulation - Line | 0.2% + 3mA |