HellermannTyton
Produkt-Nr.:
T47PPR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
25U WLL MNT SWING-OUT RK 18"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Units | 25U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | One Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Obsolete |
| Door | Doorless |
| Weight | 46 lbs (20.9 kg) |
| Series | - |
| Type | Open Rack |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | HellermannTyton |
| Dimensions - Overall | 18.000" L x 20.750" W x 47.000" H (457.20mm x 527.05mm x 1193.80mm) |
| Ventilation | - |
| Style | Open Rack, Double Frame |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 43.750" H (1111.25mm) |
| Base Product Number | T47PP |