HellermannTyton
Produkt-Nr.:
T7RR
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
84" FREESTANDING RELAY RACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Number of Units | 45U |
| Color | Natural |
| Mounting Rails | One Pair |
| Material | Metal, Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Door | Doorless |
| Weight | 31 lbs (14.1 kg) |
| Series | - |
| Type | Open Rack |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | HellermannTyton |
| Dimensions - Overall | 15.000" L x 20.190" W x 84.000" H (381.00mm x 512.83mm x 2133.60mm) |
| Ventilation | - |
| Style | Open Rack, Single Frame |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 3.000" L x 19.000" W x 78.750" H (76.20mm x 482.60mm x 2000.25mm) |