Panduit Corp
Produkt-Nr.:
T75F-T0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SPIRAL WRAP 3/4" X 200' BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$559.2555
$559.2555
10
$542.3094
$5423.094
50
$525.36216
$26268.108
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 50°C |
| Color | Black |
| Material | Polyethylene (PE) |
| Liquid Protection | - |
| Material Flammability Rating | UL94 HB |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Harness |
| Series | T |
| Type | Spiral Wrap |
| Length | 200' (60.96m) |
| Diameter - Inside, Non-Expanded | - |
| Environment Protection | Weather Resistant |
| Mfr | Panduit Corp |
| Diameter - Outside, Non-Expanded | 0.750" (19.05mm) |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Diameter - Inside, Expanded | 5.000" (127.00mm) |
| Wall Thickness | 0.065" (1.65mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Base Product Number | T75 |
| Heat Protection | - |