Zuhause / Speakers / TC058S043YN16
minImg
TC058S043YN16
Seltech
Produkt-Nr.:
TC058S043YN16
Hersteller:
Seltech
Beschreibung:
SPEAKER 16OHM 10MW 101DB
Auf Lager : 94
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 20 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.169" (4.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 10 mW
Technology -
Frequency - Self Resonant -
Mfr Seltech
Material - Cone -
Efficiency - Type Sensitivity
Distortion Rating -
Efficiency - dBA 101.00
Operating Temperature -
Termination -
Size / Dimension 0.228" Dia (5.80mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series -
Type Receiver
Power - Max 20 mW
Port Location -
Package Tray
Impedance 16 Ohms