Zuhause / Oscillators / TC32V5A32K7680
minImg
TC32V5A32K7680
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
TC32V5A32K7680
Beschreibung:
XTAL OSC XO 32.7680KHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 3mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TC32
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.5V
Output CMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 32.768 kHz