Zuhause / Monitors / TK1330-NP/C/T
minImg
TK1330-NP/C/T
Lilliput Electronics (USA) Inc.
Produkt-Nr.:
TK1330-NP/C/T
Beschreibung:
CAP TOUCH SCRN 13.3" 1920*1080 L
Auf Lager : 57
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Touchscreen Capacitive
Diagonal Screen Size 13.30" (337.82mm)