TPS-24-360W
Tycon Systems Inc.
Produkt-Nr.:
TPS-24-360W
Hersteller:
Tycon Systems Inc.
Beschreibung:
24V 360W Mono Solar Panel w/ 25
Auf Lager : 351
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage @ Pmpp 38.55 V
Current - Short Circuit (Isc) 9.87 A
Size / Dimension 77.008" L x 38.976" W x 1.575" H (1956.00mm x 990.00mm x 40.00mm)
Product Status Active
Series Tycon Solar®
Voltage - Open Circuit 47.73 V
Type Monocrystalline
Package / Case Cells
Current @ Pmpp 9.34 A
Mfr Tycon Systems Inc.
Power (Watts) - Max 360 W