V3A33-PGFS1-S24
ConductRF
Produkt-Nr.:
V3A33-PGFS1-S24
Beschreibung:
CBL ASSY SMA-SMPS PLUG-JACK 24"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector SMA Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPS Jack
Product Status Active
Series VITA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMPS
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz