VSBU-150C-24
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
VSBU-150C-24
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Auf Lager : 20
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Product Status Active
Efficiency 86%
Mfr CUI Inc.
Features PFC
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 6.25 A
Series VSBU-150C (150W)
Power (Watts) 150W