VSHB0754T-150MC
CODACA
Produkt-Nr.:
VSHB0754T-150MC
Hersteller:
CODACA
Beschreibung:
AUTOMOTIVE MOLDED POWER INDUCTOR
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 7.2A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.204" (5.20mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.303" L x 0.291" W (7.70mm x 7.40mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 66mOhm Max
Inductance 15 µH