WM075-1950-D5
Inventus Power
Produkt-Nr.:
WM075-1950-D5
Hersteller:
Inventus Power
Beschreibung:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 7.5W
Benutzer handbuch
Polarization -
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector DIN, 5 Pin
Approval Agency -
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension -
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 1.5A
Weight -
Series WM
Power (Watts) 7.5 W
No Load Power Consumption -
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 5V
Mfr Inventus Power
Voltage - Input 108 ~ 132 VAC