WSU180-0450
Triad Magnetics
Produkt-Nr.:
WSU180-0450
Hersteller:
Triad Magnetics
Beschreibung:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 18V 8.1W
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.36" L x 1.69" W x 1.22" H (60.0mm x 43.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 450mA
Series WSU
Power (Watts) 8.1 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 60" (1.52m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC