223MWR400K
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Producto No:
223MWR400K
Descripción:
CAP FILM 0.022UF 400VDC AXIAL
En stock : 1163
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.551" L (5.50mm x 14.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 64.305 Ohms
Ratings -
Series MWR
Voltage Rating - DC 400V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 200V
Mfr Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Capacitance 0.022 µF