682MWR630K
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Producto No:
682MWR630K
Descripción:
CAP FILM 6800PF 10% 630VDC AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.217" Dia x 0.453" L (5.50mm x 11.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MWR
Voltage Rating - DC 630V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 220V
Mfr Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Capacitance 6800 pF