TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
DTM110PW135C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.5V 90W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$120.1085
$120.1085
10
$100.9755
$1009.755
25
$91.40976
$2285.244
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | Medical |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Power DIN, 4 Pin |
| Approval Agency | - |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 6.70" L x 2.55" W x 1.52" H (170.0mm x 64.8mm x 38.5mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Weight | 1.3 lbs (589.7 g) |
| Current - Output (Max) | 6.67A |
| Series | DTM110-C (110W) |
| Power (Watts) | 90 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 41.34" (1.05m) |
| Efficiency | Level V |
| Voltage - Output | 13.5V |
| Mfr | TDK-Lambda Americas Inc |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Base Product Number | DTM110 |