HTS05235005JPB19
Vishay Sfernice
Producto No:
HTS05235005JPB19
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
Axial
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES THICK FILM AXIAL
En stock : 166
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.906" L (4.50mm x 23.00mm)
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 MOhms
Series HTS
Power (Watts) 1W