HTS91003304JKB23
Vishay Sfernice
Producto No:
HTS91003304JKB23
Fabricante:
Vishay Sfernice
Paquete:
Axial
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RES THICK FILM AXIAL
En stock : 39
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 3.937" L (8.50mm x 100.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 MOhms
Series HTS
Power (Watts) 5W