Panduit Corp
Producto No:
JP2CMB-L6
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
J-PRO CABLE SUPPORT SYSTEM CEILI
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.251
$6.251
10
$6.0838
$60.838
25
$5.91508
$147.877
50
$5.74617
$287.3085
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Blue |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Mounting Type | Ceiling Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 3/16" (M5), 1/4" (M6), and 3/8" (M10) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 5.800" (147.32mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 4.800" (121.92mm) |
| Features | Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.800" (45.72mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 2.000" (50.80mm) |
| Base Product Number | JP2C |