Panduit Corp
Producto No:
JP2W-L
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL SPRT J-HOOK WHITE WALL MNT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.3865
$5.3865
10
$5.244
$52.44
25
$5.09808
$127.452
50
$4.95235
$247.6175
100
$4.806715
$480.6715
500
$4.661023
$2330.5115
1000
$4.51536
$4515.36
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | White |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Wall Mount, Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Screw Size | 1/4" (M6) |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | 3.500" (88.90mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 4.700" (119.38mm) |
| Features | Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Width | 1.800" (45.72mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 2.000" (50.80mm) |
| Base Product Number | JP2W |