Panduit Corp
Producto No:
JP4UF100-X20
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL SUPPORT J-HOOK BLK FASTENER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.1365
$10.1365
10
$9.861
$98.61
25
$9.5874
$239.685
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Steel |
| Mounting Type | Fastener |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Lay-In |
| Screw Size | - |
| Series | Stronghold™, J-Pro™ |
| Type | Support, J-Hook |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Panduit Corp |
| Height | 7.700" (195.58mm) |
| Features | Slotted for Tak-Ty® Cable |
| Bundle Center to Mounting Center | 4.500" (114.30mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 2.600" (66.04mm) |
| Material Thickness | - |
| Adhesive | - |
| Opening Size | 4.000" (101.60mm) |
| Base Product Number | JP4UF100 |