L08P150D15IPV
Tamura
Producto No:
L08P150D15IPV
Descripción:
CURRENT SENSOR (150A; 15V)
En stock : 496
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Polarization Bidirectional
Operating Temperature -40°C ~ 80°C (TA)
Response Time 5µs
For Measuring AC/DC
Current - Supply (Max) 20mA
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Current - Sensing 150A
Sensor Type Hall Effect, Open Loop
Linearity ±1%
Voltage - Supply ±12V ~ 15V